Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Kontaktujte nás

+420 774 553 553

info@stcom.cz

Výroba automatických zakladačů pro nakládání a vykládání obráběných dílců pro CNC stroje, včetně zásobníků. Integrace automatizace nejen k námi dodávaným strojům, ale i k cizím celkům.

Automaticke zakladace

Integrace robotů pro nakládání, vykládání a obsluhu CNC obráběcích strojů, výroba robotických buněk dle požadavků zákazníka.

Zajímají vás podrobnosti? kontaktujte nás! Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Za tým ST COM s.r.o.

Martin Arendáš
ředitel společnosti

fb post

ST COM s.r.o. se zabývá výrobou, dovozem, prodejem a servisem CNC obráběcích strojů, automatizace a robotizace. Svým zákazníkům nabízíme veškeré služby od dodání přes stavbu a instalaci, školení až po pozáruční servis a technologickou podporu v nejvyšší možné kvalitě. Jsme firmou, která klade důraz na kvalitu svých služeb.

 

Vyberte si z naší široké nabídky strojů. Více informací se dozvíte zde.

logo msv2018Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku č.103 v pavilonu P ve dnech 1.-5.10.2018.

Firma ST COM s.r.o. je dodavatelem kompletního technologického řešení ve strojní výrobě. Představíme Vám CNC portálová centra, dlouhotočné automaty JSL 32AB, JSL 42RBY a jiné.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Za tým ST COM s.r.o.

Martin Arendáš
ředitel společnosti

© 2007 - 2021 ST COM s.r.o.